Profit Service

Як вибрати клінінгову компанію: основні правила

Замовити клінінгові послуги і делегувати завдання з наведення чистоти в квартирі, офісі, магазині або в складському приміщенні - вигідно. Але дуже важливо вибрати клінінгову компанію, яка надасть дійсно якісні послуги і ви залишитеся задоволені результатом. Як це зробити? Орієнтуйтеся на кілька простих правил, з якими ви зможете зробити усвідомлений вибір і почати працювати з надійним і чесним підрядником.

У компанії повинна бути фізична адреса
Це дуже важливий аспект, адже ви допускаєте незнайомих людей в свій будинок, офіс, на підприємстві, де є дороге майно. Знаючи фізичну адресу компанії, маючи можливість прийти в її офіс, ви отримуєте гарантію, що в ваш будинок не потраплять шахраї. А чи зможете ви пред'явити претензії людям, яких ви знайшли на дошці безкоштовних оголошень і не знаєте навіть їх справжнього імені?
Відзначимо, що співробітників компанії Profit Service перед прийомом на роботу, крім професійного досвіду і рівня компетенції, оцінюють по параметру благонадійності представники нашої служби безпеки.

Умови співпраці
Уважно вивчіть, які умови співпраці пропонує клінінгова компанія. Серед основних аспектів:
- чи є попередній замір робіт і складання бюджету, або рахунок стане несподіваним сюрпризом для вас після виконання прибирання?
- чи влаштовує вас час проведення прибирання?
- чи надається гарантія якості?
- прибирання буде проводити одна людина або бригада клінерів? Від цього залежить його швидкість.
- чи надаються додаткові послуги (миття вікон, хімчистка), або вам потрібно буде шукати, де їх замовити, додатково?
Ця інформація може бути розміщена на сайті компанії або надана вам по телефону менеджерами фірми.

Гарантія якості
Професійні компанії, такі як Profit Service, надають гарантію якості на свої послуги. Оцінює роботу замовник - тобто ви. Тільки ви вирішуєте, чи була робота виконана в повній мірі і на належному рівні. В іншому випадку - наші співробітники все перероблять, поки результат не буде відповідати вашому рівню очікувань.

Рівень оснащеності клінінгової бригади
Наявність професійної техніки і використання гіпоалергенних і безпечних миючих засобів клінінгові компанії виносять як перевагу. І це виправдано. За рахунок професійного інвентарю прибирання виконується швидше, і вашим меблям і майну можна повернути абсолютно новий, первинний зовнішній вигляд. Менший ризик, що поверхні подряпаються або втратять колір. А безпека і гіпоалергенність миючих засобів - це турбота про здоров'я. Не будемо пояснювати, наскільки це важливо.

Цінова політика
Розцінки - не вирішальний, але дуже важливий фактор при замовленні клінінгових послуг. Вони не повинні бути завищеними. Також дуже важливо, щоб був прайс, і менеджер компанії міг чітко пояснити кожен рядок в бюджеті. Чесність в цінах - дуже важлива якість для оцінки послуг професійної клінінгової компанії.
Відзначимо, що компанія Profit Service відповідає всім названим вище параметрам.