Profit Service

Profit Service. Чистота з гарантією

Profit Service - це клінінгова компанія нового покоління. Ми надаємо комплексний спектр послуг з прибирання в приміщеннях різного призначення: від житлових квартир до складських ангарів. І справляємося з цим на відмінно, оскільки у нас є все для надання гарантовано якісних послуг: висококваліфікований персонал, необхідна техніка та інвентар, ефективні миючі засоби, а головне - бажання бути першими у своїй справі.

Profit Service - повний спектр послуг по наведенню порядку
Компанія Profit Service надає послуги з базового, регулярного, генерального прибирання на об'єктах різного функціонального призначення:
- в квартирі і приватному котеджі;
- в офісах, бізнес-центрах, на паркінгах;
- на складських і виробничих приміщеннях;
- в барах, кафе, інших підприємствах готельно-ресторанного бізнесу;
- в торгово-розважальних центрах.
Також ми робимо хімчистку м'яких меблів і килимових покриттів, дезінсекцію, дезодорацію і дезінфекцію, надаємо широкий спектр додаткових послуг: від мийки вікон до миття посуду і приготування свіжої домашньої їжі на вашій кухні. І з будь-яким завданням справляємося на відмінно: у нас є для цього досвід, знання специфіки прибирання в житловому будинку або в торговому залі, де при роботі наших фахівців не припиняється робота ТРЦ, в кафе з завищеними стандартами санітарної гігієни або в виробничому цеху, де потрібно справлятися з особливо небезпечними типами забруднень.

Професійна команда і європейський сервіс
Вся команда Profit Service - це висококласні фахівці у своїй справі. Наші співробітники проходять спеціальне навчання перед прийомом на роботу і регулярні тренінги та курси з підвищення кваліфікації. Вони прекрасно розбираються в аспектах професійного прибирання, що дозволяє видаляти найскладніші забруднення, не пошкодивши поверхні у вашому будинку, офісі.
Окремий напрямок розвитку персоналу - це психологічні тренінги та вміння роботи в сфері послуг. Вам буде приємно співпрацю з клінерами компанії Profit Service. А при прибиранні в ТРЦ, на підприємствах готельно-ресторанного бізнесу ця компетенція виходить на перше місце - адже прибирання найчастіше буде проводитися при відвідувачах.

Profit Service: професійний техніка і сучасні засоби
Серед наших переваг - оснащеність клінінгових бригад професійної сучасною технікою, інвентарем та ефективними, але безпечними для здоров'я і екологічно чистими миючими засобами. І це дійсно дуже важливо, оскільки багато в чому визначає можливості очистити поверхні швидко, якісно і не зашкодивши вашому майну. У роботі ми використовуємо парогенератори, новітні моделі миючих пилососів, роторні машини і інший професійний інвентар. Миючі засоби підбираються індивідуально під тип забруднення та поверхні.

Приємний бонус
У нас дійсно демократичні розцінки. Компанія Profit Service своїм прикладом доводить - професійний клінінг доступний кожному.