Profit Service

Дезінсекція та дезінфекція: позбавимо вас від небажаних сусідів

Дезінфекція, дезінсекція та дератизація - один із напрямів клінінгової компанії Profit Service. І дуже затребуваний, оскільки фахівців в цьому питанні на ринку України не так багато. А професіоналів і того менше. Ми зібрали команду досвідчених, висококласних фахівців, які впораються з будь-якими проблемами по боротьбі з мікроорганізмами, комахами і шкідниками.

Дезінфекція
Дезінфекція - це комплекс заходів, спрямованих на боротьбу і профілактику розвитку мікроорганізмів у вашому будинку, офісі або об'єкті комерційної нерухомості. Мікроорганізми - це віруси, бактерії, грибки і цвіль. Це дуже небезпечні вороги - вони невидимі оку (за винятком хіба що цвілі при сильному розвитку популяції), але дуже небезпечні і 100% є в кожному будинку, в більшій чи меншій мірі. Послуги дезінсекції необхідні всім на регулярній основі, - хоча б раз на півроку.

Дезінсекція
Завдання дезінсекції - боротьба з комахами. У нашому кліматі зазвичай мова йде про тарганів, клопів, кліщів, ос і шершнів, молі, мошки. Вони завдають шкоди майну і є переносниками безлічі серйозних захворювань. І запевняємо вас: впоратися з комахами народними засобами або чекати, поки проблема сама пройде, неефективно. Потрібно довірити цю справу професіоналам, які розроблять оптимальний варіант для вашого випадку і застосують найбільш дієві заходи. При проведенні дезінсекції фахівці компанії Profit Service використовують сучасні засоби нового покоління, які демонструють високу ефективність і при цьому безпечні для здоров'я людей і домашніх тварин.

Дератизація
В рамках дератизації ведеться боротьба з гризунами (мишами і щурами). Миші і щурі розносять понад 70 різних небезпечних для людини захворювань, псують майно і врожай. Боротьба з ним ускладнюється тим, що вони надзвичайно плідні, і з кожним днем, що ви відтягуєте професійне вирішення проблеми методами дератизації, вона зростає зі швидкістю снігової лавини. Для боротьби з цими шкідниками використовуються різні методи, і зазвичай в комплексі. Йдеться як про знищення особин, так і про перешкоду їх розмноженню і перекриття шляхів, через які вони потрапляють у ваш будинок або на склад.

Чому варто замовити послуги дезінфекції, дезінсекції та дератизації в компанії Profit Service?
Ми готові надати гарантію результату, що позбавимо ваш будинок, склад або інший об'єкт нерухомості від будь-яких небажаних сусідів - мікроорганізмів, комах або гризунів. Наші переваги:
- великий досвід роботи і рівень професіоналізму команди;
- розробка індивідуального плану вирішення проблеми в кожному конкретному випадку;
- використання сучасних методів і ефективних, але безпечних для людей і тварин засобів;
- гарантія якості;
- доступні розцінки.
Більше дізнатися про особливості дезінсекції, дератизації та дезінфекції приміщень ви можете на нашому спеціальному сайті.